Over Scouting Blauwe Kei

Scouting Blauwe Kei Breda is een van de grootste Scoutinggroepen van Breda en biedt met een gevarieerd spelaanbod plezier voor jongens en meisjes van 4 t/m 23 jaar. Het jonge en enthousiaste leidingteam zorgt elk weekend voor leuke, uitdagende, spannende en gezellige activiteiten. Scouting Blauwe Kei bezorgt je een geweldige tijd. Daarnaast is Scouting heel goed voor je persoonlijke ontwikkeling. Ook is het dé plek om vrienden voor het leven te maken. Wij vinden dat Scouting voor iedereen is, en dat zie je bij ons terug.

Benieuwd naar wat Scouting nou eigenlijk is en wat we zoal doen op Scouting? Klik dan hieronder.

 

Geschiedenis

Scouting Blauwe Kei heeft een rijke geschiedenis. Het begint in het jaar 1969. Er is veel veranderd sinds die tijd.

Lees meer >

Gebouw

Het gebouw van Scouting Blauwe Kei is te vinden in de ploegstraat. Achterin de speeltuin staan twee gebouwen.

Lees meer >

Sociale veiligheid

Om grensoverschrijdend en ongewenst gedrag tegen te gaan, hebben we binnen Scouting Blauwe Kei regels opgesteld.

Lees meer >